Moldova Yatırım Danışmanlığı

Moldova’da yaşamak ve çeşitli iş sektörlerinde faaliyet göstermek için çok kısa sürede şirket kurabilirsiniz. Moldova’da kuracağınız şirket için gerekli olan tüm işlemleri tarafımızdan gerçekleştiriliyor ve 1-2 hafta gibi kısa bir sürede şirketinizin resmi açılışını yapmış oluyoruz.

Moldova’da şirket kurmak için öncelikle faaliyet göstereceğiniz sektöre karar vermelisiniz. Faaliyet gösterilecek sektörü tercih ederken, bölgenin ihtiyacına uygun iş kollarının araştırmasını yapmanız gerekiyor. Bu durumda da yatırım danışmanı uzmanlarımız sizlere destek vermekte gecikmiyor. Moldova’da aktif olarak faaliyet gösterebileceğiniz tüm iş sektörlerin hakkında öneriler veriyor ve işin kurulması için gerekli tüm işlemleri tarafımızca tamamlıyoruz. Moldova’da iş kurmak için bölge halkının ihtiyacı olan belirli alanlara yönelmek gerekebiliyor. Bu durumun maddi bütçenize ve iş tecrübenize göre belirlenmesi için gerekli tüm bilgileri veriyoruz. İş kurmak için ihtiyacınız olan yatırım danışmanlığı hizmetini, uzman ekibimizden alarak doğru bir adım atmış olursunuz. Kurduğunuz iş sektörünün aktif olarak devam etmesi için gerekli tüm bilgileri size aktarıyoruz.

Moldova’da yaşam sürdürebilmek için ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini uzman ekiplerimiz tarafından sağlamaya devam ediyoruz. Bizimle iletişime geçerek doğru kararlar verebilirsiniz.

WhatsApp Viber: +373 60011639

Leave a Reply